Виберіть дерево, що сподобалося вам більше за інших, та дізнайтеся, чи здатні ви на зраду!

Психологічні тести не тільки допомагають розібратися в характері людини, але і витягають на поверхню справжню суть особистості, інформує Ukr.Media.

Зрада — це завжди неприємно і боляче. Наш тест по картинці дозволить дізнатися, чи здатні ви на такий крок і якщо так, то за яких обставин. Подивіться на зображення і виберіть те дерево, що сподобалося вам більше за інших.

Дерево №1

Під впливом емоцій ви все ж здатні на зраду. Однак, коли буря у вашому серці вщухає, ви усвідомлюєте скоєне і дуже каєтеся. Не переживайте, така особливість характеру піддається коректуванню — просто тримайте свої емоції під контролем і не давайте волю гніву.

Дерево №2

Ви дуже схильні до чужого впливу і думки оточуючих. Під тиском ви можете піти на непорядний вчинок, так що бійтеся маніпуляторів.

Дерево №3

Ви просто не здатні на зраду. У вас дуже м’який характер, але при цьому образу ви замовчувати не станете. Ви завжди в обличчя висловлюєте те, чим незадоволені. Якщо вас не чують, або не хочуть чути, то ви припиняєте спілкування з даною людиною. Нерви для вас дорожче.

Дерево №4

Ви можете піти на зраду, але тільки у відповідь. Іншими словами, якщо вас зрадять, то ви цей людині “вибачте”, а при зручному випадку зробите так само. Причому не з корисливих мотивів, а в якості виховного заходу.

Дерево №5

За своєю вдачею ви зрадником не є. Однак здатні оступитися, хоч і разово. При цьому ви будете мучитися від докорів сумління і намагатися виправити ситуацію всіма силами.

Дерево №6

Ви не зрадник, швидше дрібний капосний. Так ви виводите людей на емоції та отримуєте від цього дійства задоволення. Така поведінка не відповідає дорослим та повноцінним людям. Пора навчитися розважатися не за чужий рахунок.

Дерево №7

У вас висока частка егоїзму, тому якщо зрада особисто вам вигідна, то ви на неї підете. Проте з віком ви усвідомлюєте, що ніякі матеріальні блага не замінять простих людських відносин.