Виберіть свою довжину волосся і дізнайтеся, яку таємницю про Вас вона видає … Неймовірно!

Звичайно, зачіску багато жінок змінюють досить часто (хоча б раз в житті змінювала кожна жінка) … Проте, психологи стверджують, що будь-яка зміна іміджу, в тому числі і зачіски є ознакою внутрішніх змін в жінці. І я не можу з цим не погодитися!

Отже виберіть картинку, яка відповідає вашій довжині волосся!

Коротке волосся (стрижка «під хлопчика»)

Така дама зберігає молодість душі на все життя. Вміє швидко приймати рішення, мудра. Природжений керівник, але часто сама відступає на другий план, тому що вважає, що головне – це сім’я і діти. Творчі особистості.

Довжина волосся, яка прикриває вуха, але не досягає плечей

Це зачіска справжньої леді. Витончена, ніжна, турботлива – це просто мрія будь-якого чоловіка. Однак, не спокушайтеся – ці жінки майже не піддаються чужому впливу, глибоко всередині вони завжди знають чого хочуть і практично завжди це отримують. Варто їм чарівно і ніжно посміхнутися і весь світ готовий впасти до їхніх ніг.

Довжина волосся-за плечі, трохи нижче плечей

Таку жінку хочеться захищати і оберігати … Ці дами дуже різнобічні особистості і неймовірно харизматичні. Від них йде якась невловима енергія, така сильна, що притягує до себе людей як магніт. Люди тягнуться до такої жінки і правильно роблять, адже вони природжені психологи.

Довге волосся

Раніше вважалося, що вся сила людини укладена в її волоссі. Щось в цьому безсумнівно є. Жінки з довгим волоссям-трохи чаклунки … Часто вони відчувають багато речей. Цим жінкам варто трохи більше довіряти своїй інтуїції. Ще одна характерна якість таких жінок-це чесність, іноді навіть зайва, але вам все прощають.