Я думала, що матрац пора викидати, але бабуся навчила швидко виводити плями

У кожного матраца є свій термін придатності. Іноді доводиться позбуватися від нього раніше не тому, що він порвався або вийшли пружини з ладу, а тому, що на ньому з’являється безліч плям. Нещодавно з такою проблемою зіткнулася я сама. Викидати було шкода таку річ, і на новий грошей ми не могли виділити поки що з сімейного бюджету. Але не спати ж на підлозі. Моя бабуся навчила, як справлятися з подібними проблемами.

Про те як вивести плями, мені б хотілося поговорити в даній статті.

необхідні компоненти

Для того щоб вивести плями на матраці, нам будуть потрібні наступні компоненти:

тривідсотковий перекис водню – 235 мілілітрів;

пара крапель мила;

харчова сода – три столові ложки.

Приступаємо до повного очищення

1. Не варто готувати занадто багато суміші. Вона може втратити згодом всі свої властивості. Краще зробіть необхідну кількість. Готуємо розчин заздалегідь. Змішуємо трипроцентний перекис водню разом з харчовою содою.

2. Після того як сода повністю розчинилася в речовині, додаємо туди кілька крапель будь-якого миючого засобу, можна мило або засіб для миття посуду.

3. Гарненько встряхиваем пляшку, щоб всі інгредієнти змішалися. Рясно кропимо плями.

4. Не варто відразу приступати до чищення, краще почекати десять хвилин, поки все вбереться і піде хімічна реакція. Якщо є в будинку фен, то це ще краще. Можна включити його і гарячим повітрям прискорити процес.

5. Гарненько все чистимо щіткою.

Тепер на матраці не залишилося ні плямочки. Його необхідно періодично чистити, щоб позбутися не тільки від плям, але і від бактерій, пилових кліщів, який наносять шкоду нашому здоров’ю і перетворюють сон в справжній дискомфорт. Коли ви змінюєте постільну білизну, то можете іноді почистити матрац. Процедура займає небагато часу, але зате на вашому спальному місці буде завжди чисто.

джерело