Я не ношу червону нитку на зап’ясті, а ношу зелену! Це мій оберіг і ось що він означає!

Я не ношу червону нитку на зап’ясті, а ношу зелену. Це мій оберіг і ось що він означає!

Багато з нас знають про такий оберіг, як червона нитка на зап’ясті. Деякі навіть носять. Без сумніву, ті, хто носить цю нитку змогли переконатися в силі цього найдавнішого оберега. Джерело

Однак, мало хто знає, що є й інші кольори для ниток на зап’ясті і вони коригують вашу долю і привертає потрібне не менше потужно, ніж червона.

Отже, давайте розберемося яку нитку і в яких випадках носити.

Одним з найдавніших кольорів для ниток на зап’ясті є зелений.

Завдяки такому оберегу залучають процвітання в своє життя. Також зелену нитку одягають перед початком нової і важливої справи – вона буде успішною.

Важливо також використовувати відтінки зеленого. Темно-зелений умиротворяє атмосферу навколо вас. Якщо вам належить складна розмова – сміливо одягайте таку нитку.

Дуже класний колір для ниток на зап’ясті – помаранчевий. Такий колір можна і потрібно носити всім. Він привертає самі несподівані удачі у ваше життя, а також захищає від різних хвороб.

Жовтий колір для ниток на зап’ясті – особливий колір. Багато екстрасенсів носять таку нитку. Ця нитка дає захист усім, хто вчиться чомусь новому і допомагає досягати успіху.

Хочете, щоб вас переслідували удачі в бізнесі, а конкуренти залишилися далеко позаду? Одягніть браслет  – синю нитку. Цей спокійний колір допоможе вам.

Блакитний колір-це колір тих, хто шукає духовних настанов і порад.