Я вийшла заміж за багатого чоловіка, якого ніколи не кохала. Вся справа була в прагненнях, які вселяла мені мати з раннього дитинства.

Я вийшла заміж молодою, керуючись не любов’ю, а прагненнями, які вселяла мені моя мати. Вона, яка зневажала своє життя в бідності, була сповнена рішучості, що я досягну розкоші, якої в неї ніколи не було.

З ранніх років вона готувала мене до цього, приділяючи першочергову увагу моїй зовнішності і відкидаючи всіх потенційних наречених як недостойних. У результаті з’явилося почуття переваги: я відчувала себе усуненою і незацікавленою в емоційних переживаннях, які розділяли мої однолітки.

Як наслідок, я вибрала шлюб як стратегічний крок для фінансової безпеки, а не для емоційного зв’язку, вважаючи себе нездатною на кохання. У 22 роки я вийшла заміж за багатого чоловіка значно старшого за мене, переконана в тому, що моя емоційна відстороненість робить характер наших стосунків неважливим.

Він любив мене, потураючи кожному моєму капризу подарунками, відпустками та способом життя. Незважаючи на цю розкіш, я швидко усвідомила порожнечу життя без кохання.

Відсутність прихильності та справжнього зв’язку з чоловіком стала нестерпною, висвітливши глибоко заховане нещастя та тугу за повноцінними відносинами. Збентежена остаточно, я звернулася до матері за порадою, але отримала нагадування про матеріальні вигоди, які забезпечував мій шлюб, і похмуру альтернативу, якщо я вирішу піти.

Розриваючись між розкішним життям, яке я знала, і емоційною самореалізацією, якої мені не вистачало, я опинилася на роздоріжжі, усвідомивши глибоку ціну життя, позбавленого кохання. Це одкровення змусило мене зіткнутися з реальністю мого вибору та можливими наслідками пошуку щастя поза межами мого шлюбу без любові.

Джерело