Я взяла речі і вийшла з валізою на вулицю. Першу ніч я спала на дитячому майданчику у дворі. Вранці сестра написала мені смс: «Вибач, що так вийшло, сподіваюся ти вже знайшла де жити. Цілую»

У мене була сім’я, але син виріс і переїхав до столиці, а я залишилася в Одесі, потім було розлучення з чоловіком і мені зовсім не було куди піти. Сестра запропонувала мені пожити в своїй квартирі, тому що вона вдома практично не буває, все по закордонах їздить подорожує.

Я втратила не тільки будинок, але і роботу, бо працювала в фірмі колишнього чоловіка. Нову роботу було знайти складно, перший час жила на накопичення, потім влаштувалася покоївкою на літній сезон.

На той час я вже 2 роки жила на квартирі сестри. І ось перед своїм черговим від’їздом за кордон на кілька місяців, сестра мені поставила умову – до наступного місяця звільнити квартиру, тому що вона буде її здавати подобово туристам, навіть з ріелтором вона вже домовилася.

Я була в ступорі, змогла сказати лише одне слово: «Добре». У мене стояв клубок у горлі. Я просто дивилася у слід сестрі, яка з валізою в дверях щось говорила мені про оплату комунальних за цей місяць, я навіть не могла зосередитися на її словах. Вона цього вечора відлітала на острів Пхукет на три місяці і виглядала дуже щасливою. Я завжди була рада бачити її такою, але мабуть не в цей день.

У моїй голові крутилася тільки одна думка – куди мені піти, житло в Одесі влітку коштує дорого, моєї зарплати вистачить тільки на сарай в передмісті. Я почала шукати варіанти, але все було марно. Минув майже місяць, коли пізно ввечері пролунав дзвінок у двері. Прийшла дівчина, представилася ріелтором і попросила звільнити квартиру, тому що вночі заїдуть квартиранти. Я намагалася пояснити, що йти мені нікуди, що сестра мене не попередила, що сьогодні мені потрібно з’їхати і т.д. Але розмова була марний. Я намагалася додзвонитися до сестри, але різниця в часі кілька годин і на Пхукеті була вже пізня ніч. Я взяла речі, і вийшла з валізою на вулицю.

Першу ніч я спала на дитячому майданчику у дворі. Вранці сестра написала мені смс: «Вибач, що так вийшло, сподіваюся ти вже знайшла де жити. Цілую» Ні, це було не просто неприємно, від цього смс просто на частини розривалося серце. За що так вона зі мною? Вигнала рідну сестру з квартири, щоб здавати її туристам. Я розумію, що їй потрібні гроші, але чому не можна було обговорити це все зі мною, а просто взяти і поставити мене перед фактом. Як шкода, що гроші тепер стали дорожче, ніж відносини між людьми.

Зараз я знайшла роботу в іншому готелі, тут мені виділили кімнатку, живу як мишка в банці, нікому не заважаю і нікому не скаржуся. Прикро, тільки, що сестра так і не попросила вибачення за ту історію. Зараз вона як ні в чому не бувало дзвонить і питає як мої справи. Для всіх у мене одна відповідь «У мене все добре, тільки ось світ зіпсувався до невпізнання.»