Як і чим швидко відчистити будь-який пожовклий домашній білий пластик

Предмети домашнього побуту із пластику є у всіх. Це і посуд, і контейнери для зберігання, і вироби для роботи в саду, і ванна, і дитячі іграшки. Згодом вони жовтіють, але чи є сенс міняти на нові? Дізналися, як повернути їм первісний вигляд за допомогою засобу… із аптеки.

Звичайні миючі засоби з жовтизною на пластикових виробах не впораються, нема чого пробувати і витрачати на цей час. Відразу вирушайте в аптеку по таблетки гідропериту. Коштують вони недорого, а ефект вас потішить.

Є й альтернатива — 37% перекис водню. Це спеціальний засіб, призначений обслуговування басейнів. Його має сенс купити, якщо у вас великий пластиковий виріб, що потребує очищення, – наприклад, ванна для купання дитини або садові стільці.

Як зробити розчин для очищення пластику від жовтизни?

Візьміть таблетки у потрібній кількості, виходячи із площі забрудненої поверхні. Наприклад, для очищення одного довгого пластикового підвіконня знадобиться три штуки;

Залийте пігулки водою у співвідношенні літр до трьох пігулок;
Нанесіть суміш на поверхню;

У поглиблення (наприклад, в отвір вирви) вставте ватний диск, змочений у розчині гідропериту;

Залишіть розчин на поверхнях на годину.

Працювати з розчином гідропериту можна лише у щільних рукавичках! Він може роз’їсти шкіру рук, але цілком безпечний для пластику.

На початку процесу склад трохи піниться. За годину подивіться на предмети. Якщо до них повернувся колишній колір (це найкраще видно на білих речах), залишилося змити залишки розчину водою.