Як в одну мить відбілити свою білизну: і нову купувати не потрібно. Плями зникають казковим чином

У гардеробі кожної людини можна знайти речі білого кольору, адже він підходить до різноманітних образів й додає свіжості зовнішньому вигляду. Однак суттєвим недоліком є непрактичність такого одягу, бо на ньому залишають усі сліди та плями. Однак ми знаємо, як з цим боротися.

Завдяки цим дієвим методам ви зможете носити улюблені білі речі ще частіше!

Засіб для миття посуду

Його можна використовувати замість звичайного порошку. Краще обирати ті засоби, у складі яких немає хлору й фосфатів.

Аспірин

Аспірин допоможе вам не лише позбутися від головного болю, але й усунути жовті плями на білому одязі. Розчиніть 5 таблеток у воді, а потім замочіть в ній потрібні речі. Потім їх слід випрати так, як зазвичай.

Харчова сода

Стакан соди розчиніть в чотирьох літрах води. Свої білі речі замочіть в цій суміші й насолоджуйтеся результатом.

Оцет

Можна просто налити стакан оцту в пральний порошок або обробити ним забруднені місця. Не хвилюйтеся через різкий запах, адже він зникне, коли одяг висохне.

Лимонний сік

Приготуйте спеціальну воду для ополіскування, додавши до неї стакан лимонного соку. Спочатку виперіть одяг, а потім виполощіть його в цій рідині, щоб повернути йому колишню білизну.

Є ще один варіант застосування. Склянку лимонного соку слід змішати з гарячою водою, а потім в цій рідині замочити одяг. Залишіть його на ніч, а зранку виперіть стандартним способом.

Тривідсотковий розчин перекису водню

Оскільки у ньому немає хлору, то він ідеально підійде для безпечного відбілювання речей. Достатньо просто налити перекис у воду, в якій буде відбуватися прання.

Зверніть увагу, що свої речі краще прати тими засобами, у яких присутня менша кількість хімікатів, адже вони шкодять здоров’ю й викликають алергічні реакції.

Нехай ваші речі будуть чистими й білосніжними!

А ви вже чули раніше про ці засоби для прання? Як ви повертаєте своїм речам колишню білизну?