Якось прийшла до невістки, а в них вдома прибирає якась жінка. Такою злою я давно не була

Коли діти одружилися , то перейшли жити окремо в будинок, який я отримала від батьків у спадок. Ми зробили там ремонт з чоловіком, і от вони там живуть собі. Ми звісно стараємось допомагати їм матеріально і продуктами також.

Невістка хороша в мене, нічого не кажу. Внука народила мені гарного, тому зараз в декреті сидить і не працює. А у сина мого зарплата маленька, тому ми стараємось допомагати чим можемо.

І от ви собі уявіть мій стан, коли я зайшла до їхнього будинку , де живуть діти і мій онук, а зустріла там зовсім незнайому жінку, яка щось там прибирала.

Невістка сама нічого не робить , а найняла домогосподарку? Як вона могла собі таке придумати? Хіба вона має на це гроші? Де взагалі її совість? , – в голові була буря емоцій.

Звісно, я одразу прогнала ту жінку з дому. І взагалі, я маю право, адже як не крути — це мій будинок і досі! А ще, вона прибирає за мої гроші, бо звідки в них гроші на такі послуги?

Я залишилась в будинку чекати поки невістка з внуком повернуться з прогулянки. Яка я була зла тоді.

Коли вони прийшли додому, я одразу висказала все, що думаю. На що невістка мені відповіла :

— Мамо, не хвилюйтесь. Я стала блогером за час декрету, я отримую гарні гроші і можу дозволити собі домогосподарку. Я багато працюю над створенням контенту , тому я просто немаю часу на прибирання.

Марічка, яким ще блогером? Це що робота? Хто там може гроші платити?

Я була проти , щоб у моєму домі прибиралася якась чужа жінка. Тому я вирішила дочекатися сина з роботи , щоб все йому розповісти. На що він мені сказав:

-Мамо, я знаю про прибиральницю. Ми разом це вирішили. Марічка багато працює, а ще син постійно уваги потребує. Що тут такого?

Я була дуже розлючена. Що ж це вони таке придумали ? Тому я грюкнула дверима і пішла шукати підтримки в чоловіка. А він знаєте, що мені сказав на це все?

-Жінко, для чого ти лізеш в життя молодих! Вони вже дорослі, самі рішення приймають!

Ніхто мене не розуміє, але я цього так не залишу.

Джерело