Якось я раніше повернулася додому і, несподівано, побачила чужий одяг в нас в коридорі. Я покликала чоловіка і він швидко вибіг з нашої спальні. Я пішла в іншу кімнату і почула чужі кроки за дверима. Хтось поспішно одягнувся і вибіг на вулицю. Коли я вийшла, то в квартирі був лише чоловік. Я йому нічого не сказала, а просто попросила гроші

Все, що я пам’ятаю зі свого власного дитинства – вічно працюючу та втомлену свою маму. Так склалося, що вона ростила мене одна. Свого часу вона не змогла пробачити зраду мого тата і виставила його за поріг не тільки нашого дому, але і нашого життя, не хотіла, щоб він коли-небудь повертався жити до нас. Мене тоді ніхто і не питав, чи хочу я спілкуватися зі своїм рідним батьком чи ні, мама вирішила все за мене, вона гадала, що так має бути, так буде краще. Вибір вони обоє зробили без моєї участі. Наше подальше життя складалося дуже непросто, як зараз пам’ятаю, адже грошей не вистачало, і я вже тоді розуміла, як це рости в неповній сім’ї. Коли мені усі в школі щодня говорили, що у мене немає тата і ще не зрозуміло звідки я родом, то я вирішила, що не повторю помилок своєї матері.

Мій чоловік досить-таки з забезпеченої родини, він і сам добре заробляє. Як тільки я його побачила, то відразу зрозуміла, що це моя доля. Розумний, забезпечений, упевнений в собі, не чоловік, а мрія. Саме таким я хотіла бачити батька своїх майбутніх дітей. Природа наділила мене хорошою зовнішністю, та й з розумом проблем не було, здавалося, що ми послані одне одному Богом. Я відразу привернула його увагу без особливих зусиль і незабаром стала законною дружиною. Своє сімейне гніздечко ми облаштовували довго і доклали багато зусиль для цього. Разом працювали, не шкодуючи ні часу, ні сил, заради нашого спільного блага доти, поки я не дізналася, що вже не один тиждень чекаю дитину. Чоловік був дуже щасливий, коли дізнався про цю новину, він відразу оточив мене своєю увагою і турботою. А я відчувала себе тоді найщасливішою жінкою у світі.

Звичайно, під час тих місяців, коли я чекала дитину, я неабияк набрала у вазі, і постійна втома дала про себе знати. Чоловік уже не таким захоплюючим поглядом дивився на мене, але підтримував і говорив, що кохає мене такою, якою я є, намагався інколи підбадьорувати мене, що все буде добре у нас. Його постійні затримки на роботі я списувала на те, що він хоче саме зараз більше заробити, адже гроші нам дуже знадобляться, коли я піду в декрет.

Одного разу, я раніше прийшла додому з роботи, адже відчувала себе не зовсім добре. Як тільки зайшла в квартиру, перше, що помітила – це чуже жіноче пальто в коридорі. Опустивши очі, я ще й чоботи примітила, які стояли відразу в порозі, явно не мої. На кілька хвилин я застигла від несподіванки. Звичайно, я зрозуміла, що ці речі належать якійсь іншій жінці чоловіка. Трохи заспокоївшись, я покликала чоловіка, і він прямо вистрибнув з нашої спальні. Сказав, що раніше з роботи відпустили – хотів зробити мені сюрприз. Я зробила вигляд, що нічого не помітила і пішла в душ, посилаючись на втому. Мої очі були вологими від образи. Як я йому вірила і як помилилася в результаті!

Я довго роздумувала про те, як вести себе далі, що правильно мені робити. Але, тут же згадала своє дитинство без батька. Я не дозволю, щоб моя дитина росла так само! Впевнена, що для мого чоловіка ця жінка нічого не означає і це всього лише тимчасове захоплення. Я думаю, що ця криза в нашому житті пройде, і я не хочу через таке зруйнувати свій шлюб. Я дуже кохаю свого чоловіка і, думаю, зможу пробачити зраду заради дитини.

Коли я вийшла з душу, чоловік готував вечерю, а речей вже не було. Я попросила чоловіка, відпустити мене в салон краси, щоб привести себе в порядок. Він посміхнувся і вручив мені картку, запропонувавши ще й оновити гардероб. Можливо, хтось мене засудить, скаже, що я не розумна жінка Можливо це так, але я зробила вибір і назад дороги немає. Я збережу свою сім’ю заради майбутнього малюка. А хіба можна вчинити інакше? Зруйнувати щось легше, а потім дороги назад вже не буде. Я вірю, що в нас все буде добре, чоловік більше не зробить такої помилки коли в нас буде дитина.