Ярик одружився з Ганною в надії мати щасливу родину та комфортне життя. Але незабаром він усвідомив, що, крім краси, Ганна нічого більше запропонувати не може.

Ярик прийшов додому з роботи і виявив, що його дружина Ганна захоплена телефоном у будинку панує безлад, а вечеря не готова.

Це був звичайний сценарій, оскільки Ганна завжди ставила візити до салону краси вище домашніх справ, а прибирання і готування покладала на домробітницю. Ярик, який пройшов шлях від скромного заробітку до успішного генерального директора, все більше розчаровувався в їхньому шлюбі.

Їхні стосунки почалися в університеті, де його буквально переслідувала Ганна – гарна дочка багатого місцевого жителя. Ярик невдовзі був зачарований нею і уявляв собі майбутнє, наповнене сімейним теплом та дітьми.

Проте небажання Ганни заводити дітей, її побоювання з приводу своєї фігури та байдужість до їхнього домашнього життя різко контрастували з цінностями Ярика.

Зрештою, терпіння чоловіка вичерпалося, і він ініціював розлучення, залишивши Ганні половину їхнього майна. Після розставання Ярик почав стосунки з Оксаною – розлученою матір’ю з бухгалтерії, чиє тепло і щира турбота про нього давали емоційне задоволення, якого ніколи не було з Ганною. Ярик і Оксана одружилися, об’єднавши свої сім’ї у щасті та комфорті.

Тим часом Ганна продовжувала жити поверховим життям, все ще переконана, що Ярик пошкодує про те, що залишив її красу заради звичайної Оксани. Однак Ярик знаходив справжнє задоволення в спільному житті з Оксаною та їх дітьми, цінуючи любов і справжній зв’язок вище поверхової привабливості.

Джерело