З 320-ти до 80-ти: дівчині вдалося схуднути на 240 кілограм.Результат вражає…

Батьки – це найголовніші люди в житті дітей. Саме вони забезпечують надійний тил і захист. Але коли в сім’ї відбувається розлад, найбільший удар припадає саме на малечу. Тому, що б не трапилося між дорослими, вони повинні зробити все, щоб їхні діти ніколи не страждали.

Сьогодні ми розповімо про дівчину, яка саме через переживання за своїх рідних поставила під загрозу своє здоров’я і життя.

Так сталося, що в родині Крістіни Філліпс постійно присутні сварки між батьками. Дівчинка сильно переживала з цього приводу і єдиною віддушиною для неї стала їжа.

Поступово заїдання стресу переросло в звичку і неконтрольоване харчування, як наслідок – зайві кілограми і ожиріння.

Надмірна вага сильно заважала жити, але дівчина ніяк не намагалася боротися з проблемою. Вона перестала виходити з дому і дуже соромилася з’являтися на людях. І з часом накопичені кілограми привели до того, що Христина не могла повноцінно ходити і навіть обслуговувати себе в побутовому плані.

В результаті лікарі сказали дівчині, що її життя під загрозою, адже їй всього 22 роки і якщо вона нічого не зробить все може закінчитися дуже погано.

Тому Філліпс нарешті прийняла рішення кардинально міняти своє життя. Вона подала заявку в популярну телепередачу, де дієтолог і фітнес-тренер допомагають людині худнути.

Спочатку Христині видалили зайвий жир шляхом операції. А потім вона проходила тривалу реабілітацію з тренуваннями. Також її вчили правильно і здорово харчуватися. Виконана робота дала свої результати. В цілому з 320 кілограм дівчині вдалося схуднути до 80!

Зараз вона більше не боїться дивитися у дзеркало, виходити на вулицю та ходити в магазин. Христина на все життя запам’ятала головне правило збереження отриманого результату – це систематичні тренування і правильне харчування.

джерело