Жінка зустрічалася з pозлученим чоловіком, все у них було чудово, справа наближалася до весілля

Жінка зустрічалася з pозлученим чоловіком, все у них було чудово, справа наближалася до весілля.

Марія теж була pозлученою, тому практично відразу ж зрозуміла, коли її новий кавалер наважився зробити їй пропозицію. Дівчина одягла найдорожче плаття, сходила в салон краси і навіть зробила вражаючу зачіску з декількома штучними пасмами волосся, які вона вплела спеціально для об’єму. Джерело

Спочатку все йшло, як у кращих голлівудських фільмах. Улюблений чоловік заїхав за Марією на відполірованою до блиску машині. Вони вирушили в один з найбільш пафосних ресторанів в місті. Замовили хороше вино і смачні страви.

І ось перший неприємний «сюрприз». Під час задушевного спілкування в прикуску з прожареним стейком у Марії відколовся один з вставних зубів.

На щастя її супутник нічого не помітив. Тоді дівчина вирішила не особливо широко посміхатися і максимально дбайливо їсти далі.

Вечір закінчився, але чоловік так і не розродився на кільце. Марія не сумувала, адже все найцікавіше було попереду. Вони взялися за руки і вирішили прогулятися.

Раптом супутник Марії розповів їй щось смішне і дівчина, не втримавшись, голосно розсміялася. Зуб на штифті феєрично вилетів з її рота і «поскакав» по ​​тротуару.

На вулиці були сутінки. Чоловік не зрозумів, що саме впало у його дами, і поспішив на допомогу. Так вчинив би будь-який галантний кавалер.

– Ні! – закричала Марія і кинулася шукати зуб самостійно. У цей момент вона зачепилася волоссям за гудзик піджака свого супутника.

Пасмо штучного волосся залишилася висіти на ньому, як насущне підтвердження всіх її нездійсненних надій.

Чоловік навіть не пискнув. Він подав руку Марії, потім поцілував її в щоку. Тільки після цього голосно розсміявся і запитав у неї:

– Скажи відразу, що ще у тебе штучне?

Після цієї фрази вони довго сміялися обидва.

А з ранку на тумбочці Марія знайшла заповітне кільце з запискою: «Воно справжнє!»

Вони одружилися. Живуть душа в душу, виховують доньку.

Чоловік Марії часто згадує цю смішну історію з їхнім романтичним вечором.