Життя на долоні! Що розкажуть про минуле людини лінії на руках!

Долоня містить три основні лінії – лінію життя, лінію серця і лінію голови. Більшість людей хочуть дізнатися більше про свою лінію життя, ніж про будь-який інший лінії на своїх руках. Ця лінія починається між вказівним пальцем і великим пальцем і триває вниз до основи великого пальця і ​​з’єднанню з зап’ястям. Лінія серця, також відома як лінія любові, розкриває інформацію про емоційний стан людини, а також про його емоційного зв’язку з іншими. Лінія голови, також відома як лінія мудрості, розкриває психічний стан, інтуїтивні здібності та інтелект.

Лінія життя – що скаже про минуле?

Лінія життя починається між вказівним пальцем і великим пальцем і триває вниз до основи великого пальця і ​​з’єднанню з зап’ястям. Лінія життя розкриває важливу інформацію про досвід, який ви отримаєте в житті про ваше минуле, а також про вашому емоційному і фізичному здоров’ї.

Довга і глибока лінія – показує відмінне здоров’я, життєву силу.

Коротка і глибока лінія – це означає, що у вас є можливість подолати будь-які фізичні проблеми, з якими ви стикаєтеся. Також ця лінія говорить про те, що людиною в минулому могли маніпулювати.

Глибока лінія – життєвий шлях не буде містити занадто багато перешкод і в минулому їх теж не було.

Слабка лінія -в життя цієї людини завжди було мало пригод.

Пунктирна лінія. На жаль, пунктирна лінія життя вказує на те, що людина переживала нещасні випадки і може пережити їх в майбутньому. Якщо перелом лінії відбувається близько зап’ястя, це може вказувати на проблеми в ранньому дитинстві.

Ланцюгова лінія – людина вразлива для фізичних і емоційних проблем зі здоров’ям. Але також ця людина завжди жив активним і бурхливого життя.

Розгалужена лінія – людина з такою лінією переживає глибокі зміни в житті.

Подвійна або потрійна лінія – означає, що людина завжди надавав позитивний вплив на своє життя і володів великою енергією.

Відсутня лінія – означає, що людина не знає, як розслабитися, і ви можете страждати від неспокою.

Розгалужена лінія – висхідні гілки означають великий успіх, а низхідні гілки вказують на недолік у всіх сферах життя, включаючи енергетичні рівні.

Все життя на долоні: що розкажуть лінії про минуле людини

лінія серця

Лінія серця, також відома як лінія любові, розкриває інформацію про емоційний здоров’я людини, а також про його стосунки з оточуючими.

лінія мудрості

Лінія мудрості вважається однією з найважливіших ліній в хіромантії, розкриває розумову і психологічну структуру, інтелектуальний розвиток.

лінії долі

Ось невелика інформація про лінії долі:

Якщо вони глибокі і прямі, у людини завжди була хороша кар’єра.

Якщо лінія починається з життєвої лінії, але потім розпадається, людина була амбітний з юних років.

Джерело