Життя в багатстві та розкоші. Історія, яка змушує задуматися

Я впевнена у тому, що більшість із вас не захоче поширювати цей пост до себе на сторінку, оскільки в ньому йдеться не про скандальне життя зірок, не про блогерів і навіть не про те, як швидко розбагатіти.

Він розповідає про невинних діток, які гинуть від страшного діагнозу — онкологія. Цей пост просто змушує задуматися над тим, чи правильно ми розставляємо пріоритети у нашому житті.

Цей малесенький хлопчик вже зовсім не мав волосся, його очі випромінювати сум і втому, але з ноткою надії в голосі, він запитав медсестру:

— Тьоть Люб, а можна я ще трішки поживу? До суботи?

Жінка працювала в онкологічному центрі вже понад 30 років, але звикнути до таких питань вона так і не змогла. Це було просто неможливо. Завжди вона старалася перевести тему, а після виходу із палати, ще довго плакала у коридорі.

— Так, сонечко. Ти будеш жити дуже довго!

— Просто у моєї мами у суботу День народження і я хочу подарувати їй подарунок.

Після цих слів, хлопчик дістав з-під подушки маленьку ляльку. Вона теж була лисою, з широкою посмішкою на обличчі. Люба не змогла цього витримати й негайно пішла з палати.

А ми, в той самий час, сидимо десь у теплому офісі та мріємо про новенький телефон, або авто. Ми навіть не здогадуємося про те, що поки ведемо таке безтурботне життя, десь поряд з нами повільно помирають невинні діти, які так і не встигли відчути справжній смак цього світу. Звичайно, від онкології помирають і старші люди, але вони хоча б встигли побачити світ. А в сому ж завинили ці малюки? Вони лише почали вчитися жити.

Як на мене, це просто несправедливо. Але в чому завинив малюк? Чому діти повинні вмирати в такому ранньому віці? Невже дитина заслужила на ці муки та страждання? Навряд чи до такого можна звикнути. Чому світ розвивається, придумує велику кількість нових гаджетів, техніки, але ніяк не може винайти ліки, які могли б врятувати невинне життя? Чому малесенька дитина повинна проходити через усі ці страждання?

Стає неймовірно прикро, що медицина здатна виліковувати різні хвороби, але не рак у дітей. У цієї дитини було лише одне бажання. Вона хотіла бути живою в суботу, щоб піднести своїй матері іграшку, яка була так схожа на неї саму. Це останній шанс бути поруч з мамою. Останній день народження.

І ніхто не в змозі врятувати життя цього малюка. Навіть найдосвідченіші лікарі виявляються безсилими в цьому питанні! Його більше не буде!

Але де ж техніка? Де розвиток науки? Втім, про що тут говорити, якщо у нас до сих пір є куточки світу, де діти страждають від голоду і відсутності чистої води. Навіть в нашому сучасному світі є ті, хто потребує найелементарнішого. Їм необхідні прості речі, які зможуть підтримати їх існування.

І ось, діти страждають від раку, але допомоги чекати їм немає звідки.

Сподіваюсь, цей пост змусив вас хоч трішки задуматись над своїм життям. Яка Ваша думка з цього приводу? Діліться думками в коментарях