Зрештою я вирішив піти від дружини й це було найдурнішим рішенням у моєму житті. Через рік спільного життя з новою обраницею я усвідомив, що вона мені зовсім чужа

Я познайомився зі своєю дружиною ще університеті. Коли я вперше побачив її, то всі думки просто зникли. Я просто дивився на прекрасну незнайомку широко розплющеними очима. Я зміг себе опанувати та познайомитися з нею. З того дня ми були практично нерозлучні.

Виявилося, що у нас дуже багато спільного, і тому ми швидко стали близькими друзями, а ще трохи згодом – парою. Через кілька місяців після випуску ми й одружилися. За понад 10 років у шлюбі ми пережили багато всього. Побут у нас завжди був налагоджений, домашні обов’язки поділені порівну, а будь-які неприємності миттю вирішувалися та й діти радували. Моя дружина була жінкою всього мого життя.

Згодом в нашому оточенні ставало все більше і більше розлучених пар. Спочатку я був впевнений, що це аж ніяк не позначиться на нашому житті, але я дуже помилявся. На одному з посиденьок з вільними від шлюбу друзями я зустрів її – жінку, від якої втратив голову. В цей період з дружиною почалися проблеми – постійні сварки, з’ясування стосунків, а ховався в обіймах нової знайомої.

Зрештою я вирішив піти від дружини й це було найдурнішим рішенням у моєму житті. Через рік спільного життя з новою обраницею я усвідомив, що вона мені зовсім чужа. Коли я зрозумів, що зробив дурницю, вже було пізно. Дружина не пробачить мені… Та й сам себе ніколи не пробачу…

Джерело