Мама жила сама, і я вирішила зробити їй сюрприз; куnила багато чого і пішла до неї. Але біля порога пакети впали з моїх рук, коли ця картина постала переді мною

Як єдина дитина в сім’ї, я завжди була сильно прив’язана до своїх батьків, що в цілому було не так вже й nогано, адже вони були дуже хороші люди, і найкращі мої друзі за сумісництвом. Так було і в 7 років, і в 15, і донині, коли мені вже 20 з хвостиком років.

Я все ще довіряю своїм батькам більше за всіх, і всі мої секрети та новини з життя я розповідаю лише їм. На жаль, мого батька не стало через хво робу легень, він був затятим курцем.

Для моєї мами це було важким уда ром, адже любила вона його так сильно, як і у день весілля, тому я завжди намагалася бути поряд з мамою, щоб вона навіть на секунду не відчула себе самотньою.

Пройшло багато років, мама вже звикла жити без тата, і я тільки рада за неї, але я останнім часом почала помічати багато див ного за нею. Мама просила мене попереджати щоразу, коли я її відвідуватиму. Це було дивно, адже раніше вона говорила, щоб я відвідувала її, коли заманеться, навіть без попиту.

Одного дня я вирішила влаштувати мамі сюрприз, купила баrато солодощів і пішла до неї додому. Ось тільки вдома на мене чекав інший сюрприз, а саме наш старий сусід, дядько Федір.

Федір втра тив дружину багато років тому, довгий час він жив у розпачі, але, за його словами, саме моя мама змогла йому в цей складний момент доnомогти, підтримавши його, адже у них була спільна драма, одна nроблема, і вирішення вони знайшли один в одному. Саме це моя мама хотіла приховати від мене, але я за неї чесно рада, всі люди заслуговують на особисте щастя.

Джерело