Ми ціною життя збудували наш просторий власний будинок, а після народ ження онуків зять запропонував нам обмінятися житлом.

Ми з чоловіком понад 10 років працювали за кордоном, чергуючи, хто залишається вдома з дітьми, а хто заробляє гроші на будинок нашої мрії.

Нарешті ми купили великий двоповерховий будинок, і наші діти із захопленням обирали собі кімнати. Ми були в ейфорії від будинку нашої мрії та разом працювали над тим, щоб зробити його затишним.

Через кілька років моя дочка вийшла заміж, і ми подарували молодятам величезний конверт із грошима, на які вони купили двокімнатну квартиру. Незабаром у нашої дочки народилися близнюки . На щастя, у її чоловіка була хороша робота, щоб утримувати зростаючу родину. У міру зростання дітей квартира ставала вже малою.

Якось дочка та зять прийшли до нас у гості та запропонували обміняти наш двоповерховий будинок на їхню квартиру. Більше того, вони стверджували, що мій молодший син, який навчався у сусідньому університеті, зможе переїхати до гуртожитку.

Ми пообіцяли розглянути їхню пропозицію, але думка про те, що нам доведеться відмовитися від будинку нашої мрії заради маленької квартири, була гнітючою. Я можу здатися поганою матір’ю, але я не хочу віддавати їм наш дім.

Вони повинні самі вирішувати свої проблеми, тим більше, що вони завжди хвалилися своїми доходами. Хоча ми були б раді, якби вони переїхали до нашого будинку просто так, обмін нашого будинку на їхню маленьку квартиру видався нам надто складним завданням.

Джерело