Молода пара за 5 днів перебудувала старий будинок самотньої бабці. Фото “До” та “Після”

Інженер-будівельник з польського Любачева вирішив допомогти самотній жінці похилого віку. Йому стало відомо, що в лісі в напівзруйнованому будинку без води і електрики живе восьмидесятилітня пані Аньєла. Кшиштоф Копеч зі своєю дружиною привіз бабусі пакети з їжею і речами. Те, що сталося далі, швидше нагадує казку.

Благородний порив

Коли Кшиштоф з друзями відвідав бабусю, він побачив, в яких важких умовах живе літня жінка. Її дерев’яний будинок зовсім похилився і нагадував хатину Баби-Яги. У ньому не було газу і електрики, під підлогою було видно бетон і землю. У хатині було лише одне вікно, і світло не проникало в житло навіть вдень.

Старенькій не вистачало коштів на життя, і вона користувалася соціальною допомогою: іноді їй привозили продукти, дрова, одяг, меблі. У Кшиштофа і його дружини Кінги з’явилося сильне бажання допомогти Аньєлі.

На щастя, Кшиштоф працює інженером-будівельником, а його дружина – архітектором. У той самий день вони склали проект реконструкції старого будинку, а на наступний ранок подружжя почало акцію зі збору грошей для втілення своєї ідеї. Вони розмістили пост в одній із соціальних мереж.

Допомога небайдужих

Історія Аньєли зворушила серця багатьох людей не тільки з Польщі, але й зі всього світу. Кшиштоф організував групу допомоги, і на його ініціативу відгукнулося безліч небайдужих людей. Разом вони обговорювали, що можуть зробити.

У підсумку через кілька днів будинок бабусі був перебудований.

Організована Кшиштофом бригада утеплила стіни хатинки, дах і фасад, замінила підлогу, виконала столярні роботи, поклала плитку, завезла нові меблі.

Люди, що відгукнулися в Інтернеті, допомагали і привозили на будівництво їжу, засоби для чищення та одяг.

Сама господиня будинку під час ремонту була далеко від місця свого проживання, і будівельна бригада могла працювати кожен день до пізньої ночі.

Коли через кілька днів Аньєла повернулася додому, вона не могла повірити своїм очам. Сльози подяки не покидали її обличчя. Вона не могла повірити, що такі історії ще трапляються в житті.

Солідарність – основа успіху

Містер Кшиштоф і його дружина – добрі люди з чуйними серцями. Але вони не приписують всі заслуги собі. Якби не допомога багатьох людей, кінець історії міг би не бути таким щасливим.

Аньєлу чекав ще один сюрприз. Сім’я Копечей стала вважати її своєю новою бабусею, а у бабусі з’явилися два прийомних онуки.

Так нікому не відома раніше і самотня старенька знайшла новий будинок і велику сім’ю.