У будинку моєї подруги завжди відчувався просто приголомшливий аромат! І одного разу вона показала мені один трюк! Я до сих пір не можу в це повірити!

Ми постійно купуємо різні товари, які покликані забезпечити приємний аромат в нашому домі – освіжувачі повітря, розпилювачі, ароматичні свічки і т.д.

Але вся проблема полягає в тому, що всі перераховані товари складаються з хімічних сполук. Отже, вони токсичні, і завдають шкоди нашому організму. Виникає потреба в природному альтернативі? Джерело

Все, що Вам потрібні – харчова сода, трохи ефірної олії, вилка, контейнер для свічки, молоток і посудину з олов’яною кришкою.

Цей відмінний трюк ідеально підійде для Вашої ванної кімнати, спальні, вітальні. Гаряча вода, мило і порожній свічник – і немає більше проблем.

Наступна річ, яку Вам потрібно зробити, це насипати трохи соди в банку, додати 10 крапель улюбленого ефірного масла і добре перемішати все виделкою. Чайна свічка може бути розташована в центрі!

Затягніть кришку, а потім зробіть 5-7 отворів за допомогою молотка і викрутки!

Повторіть той же метод з харчовою содою і ефірним маслом. Затягніть кришку, як тільки все буде готово – і насолоджуйтеся дивно свіжим і приємним ароматом Вашого будинку!

Обов’язково поділіться цією статтею зі своїми друзями!