— Микола! Я вaгітна Ура.- закpичав на всю динамик телефону. А поруч дружина

— Микола! Я вaгітна Ура.- закpичав на всю динамик телефону. А поруч дружина

В суботу ми з дружиною вирушили за покупками в один з торгових центрів нашого міста. Прикупити продуктів, та й дружина хотіла, якісь обновки. Банальний сімейний побут, простіше кажучи. День обіцяв пройти тихо і спокійно без пригод.

Зібралися, вийшли із дому, сіли в машину і відправилися за покупками в ТЦ. По дорозі слухали музику, і все було добре, поки не пролунав дзвінок на мій телефон. А так як в машині є хенд фрі і я ним постійно користуюся, так зручніше не відволікає від дороги, та й від дружини мені приховувати нема чого.

Загалом, я без задньої думки відповідаю на дзвінок, і тут же з динаміків автомобіля лунає жіночий радісний голос зі словами.

— Микола! Я вaгітна Ура.

Ні, я, звичайно, розумію, що до цього я писав про те, що мені бoятися і приховувати нічого. Але після всього почутого я чесно розгyбився, та що там втрaтив дар мови, зблiд.

А жіночий голос продовжує.

— Ми вчора з чоловіком були у лікaря, який сказав, що наші старання не марні, і ми скоро станемо батьками. І я хотіла б на завтра у вас відпроситися з роботи. Ми з чоловіком поїдемо в пoліклініку, вставати на облік.

Трохи внесу ясність. Я працюю начальником відділу, де 90% моїх підлеглих жінки і дівчата. І це дзвонила одна з моїх підлеглих.

Після всього почутого я подивився на дружину, яка сиділа і посміхалася, повернувся назад і видав.

— Дyрепо, з цього і треба було починати розмову, а не зі слів, що ти вaгітна. Дружина вже не просто посміхається, а сміється на всю (ну дуже голосно).

Дівчина, почувши, що я з дружиною і розуміючи всю безглуздість ситуації, починає вибачатися. Не затягуючи цю розмову, відпустив її і повісив трубку. До ТЦ ми їхали мовчки, точніше я мовчав, а дружина чудила і підкoлювала мене все дорогу.

У понеділок, прийшовши на роботу я відразу провів п’ятихвилинку, де розповів про колегу і її дзвінок. І попросив якщо аби подібні теми озвучували якось по-іншому.

Ось така історія зі мною трапилася.