«Милий я скучuла, ти приїдеш сьогодні?». Повідомлення було від«Василь Іванович». Вона зрозуміла, все погано. Чоловіка вона дуже любила. Втрачати його не хотіла…

Ірині було 42 роки. На свій вік вона не виглядала, мінімум на 10 років молодше. Їй подобалася робота і її тихе сімейне життя.

У неї росла чудова Марічка, 11 років. Чоловік працював у прокуратурі. Збираючись вже йти додому з роботи, Ірина зайшла в продуктовий, куди вона одного разу прийшла на ревізійну перевірку. Робочий день закінчився , всі заплановані справи були успішно зроблені. Стоячи біля каси вона побачила свого чоловіка, який вже розплачувався біля іншої каси. Джерело

У кошику у Ігоря було шампанське, дорога коробка цукерок. Іра подумала, що начебто ніяких приводів для урочистих подій не намічалося. Був перший порив набрати його номер, і повідомити, що вона зараз разом з ним в одному місці. «Привіт, любий, а ти зараз де?» написала чоловікові Іра.

«Я зайнятий, зараз на роботі, боюся, що прийду дуже пізно» – отримала відповідь протягом хвилини Іра. Раніше у неї не було ні найменшого приводу думати про зради чоловіка. Зібравши всю волю в кулак вона вирішила не робити поспішних висновків і дочекатися вечора.

Чоловік подзвонив тільки вранці, о 6.30, вибачився і повідомив, що роботи було дуже багато і він переночував у себе в кабінеті на дивані, спав буквально пару годин. Ні про те, що він заїде в обід прийняти душ і переодягнутися і натяку не було.

Знаючи, як трепетно ​​ставиться до приємного зовнішнього вигляду, Іра зрозуміла, що справи кепські. Чоловіка вона дуже любила. Втрачати його і ділити з коханкою – це був не її варіант.

Іра почала прокручувати в голові і зрозуміла, що вона втратила той колишньої шик, який любив у ній чоловік, стала мало фарбуватися, давно не робила манікюр і педикюр. Потрібно було терміново щось робити щоб повернути чоловіка в сім’ю, вона не бажала знати до кого ходить Ігор, вона зрозуміла причини, які також і виходили від неї.

Через пару днів, ввечері о 19.00 Іра пише повідомлення чоловікові, що сьогодні затримується, о 22.00 від неї надходить наступне повідомлення: «Любий, сильно затримуюся. Багато роботи. Переночую у колеги, яка живе поруч з офісом ». Прийшовши на наступний день додому в звичайний для Іри час чоловік був уже вдома, хоча, як правило, він приходив щодня ближче до 21.00.

Повідомивши, що він здивований тому, що Іра перебудувалася на такий незвичайний для неї ритм роботи, він почав, вперше за останніх кілька років дивитися на Іру вивчаючи, ніби він не знайомий з нею і нахабно, як чоловік-самець розглядав її з ніг до голови. Іра це помітила. Ніч пройшла також чарівно, чого у них з чоловіком вже давненько не було.

Вранці, коли чоловік ще спав, Іра пішла готувати сніданок і приймати душ, в передпокої брязнуло повідомлення з мобільника чоловіка. Іра вирішила прочитати повідомлення, хоча раніше ніколи не дозволяла собі цього, адже їхня родина, як вона сама вважала, будувалася виключно на взаємній довірі.

«Сонце, я страшенно скучила, ти приїдеш сьогодні до мене?». Повідомлення було від контакту «Василь Іванович». Так, все погано. В голові прокрутилося їх з Ігорем спільне життя, все хороше, що у них було. Іра вирішила набрати цей номер з телефону чоловіка, в звичайній відповіді «Ало, любий …» вона почула дуже знайомий голос, повісивши трубку, вона відкрила номер контакту і це виявилася Світлана, подруга Ірини і хрещена їхньої дитини. Іра була не в собі.

На наступний день вона зателефонувала Світлані і запропонувала зустрітися. -Дивуюсь, як ти прекрасно виглядаєш. Таке відчуття, що твій чоловік олігарх і ти купаєшся в розкоші, – повідомила Свєтка, як тільки побачила Іру. -Так і є.

Це опис мого колишнього чоловіка. Я ось хотіла з тобою порадитися. Не хотіла раніше говорити, але справа набула серйозний оборот. Я закохалася, ми з ним зустрічаємося вже більше 5-ти місяців. Це мій начальник, та він багатий, але я дійсно його люблю. З ним мені пригoломшлuво в лiжку.

А у Ігоря проблеми в цьому плані, він довго лікується, але здоров’я у нього дає збої по цій частині. До того ж мені по секрету дружина його начальника повідомила, що у них передбачається скорочення і змінa структури. Ігоря повинні перевести зі столиці до маленького містечка. І, як ти сама розумієш, зі столиці туди вже точно ніхто не їде. На обличчі Світлани з’явився смуток, заздрість, розчарування, – цих почуттів вона не могла вже приховати.

-Так, Ір, заздрю ​​тобі. Не знала, що твій уже зовсім не перспективний, тримається він молодцем. Ти знаєш, що я теж не проти зустріти такого чоловіка. Як я зрозуміла у тебе вже інше оточення. Не забудь про мене, будь ласка, при нагоді познайом мене з його друзями, дуже прошу.

-Світлана, я постараюся. Тільки давай домовимося, моєму чоловікові ні слова. Через тиждень після зустрічі з Свєткою, чоловіка Іри немов підмінили. Приходити став вчасно з роботи, було таке відчуття, що він чимось наляканий, намагався приділяти Ірі і дочці більше уваги, що йому не було властиво останні 2 роки.

Світлана несподівано зникла з міста на тривалий час, вона працювала викладачем англійської мови і від роботи поїхала на стажування за кордон на кілька місяців. На подив для себе Іра зрозуміла, що Ігор більше її не цікавить ні як чоловік, ні як друг і людина, з якою їй варто далі крокувати по життю.

Через деякий час її перевели в іншу філію. Співробітники все були нові і сама нова обстановка стимулювала до кардинальних змін. З Ігорем вони розлучилися. Іра вирішила все почати з нуля і будувати життя по-новому. Хто знає, як у неї це вийде. Відомо одне – вона пішла на великі зміни, і ці зміни повинні позитивно позначитися на її майбутньому.