Прожили 30 років у шлюбі і спалився всього на одній фразі. Дружина одразу запідозрила чоловіка і почала пильно стежити за ним. Виявилося, що у Олександра і справді був роман на стороні

Валерія і Олександр одружені майже 30 років, у них двоє дорослих дітей: син і дочка. Син уже одружився і живе окремо, а двадцятирічна дочка поки ще живе з ними. І ось в один звичайнісінький ранок, коли вся сім’я вже поснідала, і кожен збирався хто на навчання, хто на роботу, дочка обурено пробубоніла: – Скоріше б зима вже закінчилася! Хочу в колготках і в спідницях ходити, але у мене коліна мерзнуть, а штани не хочу одягати!

І тут тато на обурення дочки раптово відповідає: – Купи гольфіни, вони коліна закривають, в них тепло буде. І дочка, і дружина здивовано подивилися на главу сімейства. Чого-чого, а таких знань про деталі жіночого гардеробу вони від нього не очікували. Навіть дочка була не в курсі, що таке гольфіни. А вже дружина тим більше. І, звичайно, їй стало цікаво, звідки її благовірний дізнався про гольфіни, адже в їхній родині ніхто ніколи їх не носив.

Дізнатися про це він міг тільки від якоїсь молодої модниці, не інакше. За дивним поглядам дружини і дочки Олександр зрозумів, що ляпнув щось не те, і що дружина вже підозрює його в зраді. І не безпідставно. Але досить швидко придумав відмовку: – Я коли в інтернет-магазині купував собі ремінь, мені на очі випадково попалися гольфіни. Ось так я про них і дізнався, а зараз згадав.

Дружина в таку легенду не повірила і почала пильно стежити за чоловіком. Виявилося, що у Олександра і справді був роман на стороні. Вдома був скандал, але Валерія чоловіка в результаті пробачила: по-перше, Олександр сам уже шкодував про скоєне, а по-друге, якось нерозумно валити те, що будували разом 30 років, через якихось там дівчата в гольфінах.