Що додати в оладки, щоб вони вразили пишністю та смаком

Що може бути смачніше пухкі та гарячих оладок з варенням або зі згущеним молоком. Але от проблема приготування оладок полягає в тому, що не завжди вони стають пишними, інколи можна отримати плоскі оладки, які просто схожі на підошву. Ми вам розповімо деякі хитрощі, які допоможуть отримувати завжди пухкі солодощі.

СЕКРЕТ ПУХКИХ ОЛАДОК

Для вас ми підготували основні правила, з допомогою яких ви отримаєте дійсно пухкі та смачні оладки.

Консистенція тіста

Слідкуйте за тим, що приготовлене вами тісто було густим, за консистенцією схожим на жирну сметану. Воно повинно ледь-ледь сповзати з ложки. Якщо ж ваше тісто одразу розтікається по сковороді, то пухкі оладки вже точно не отримати. А от надто багато борошна може призвести до того, що тісто буде забитим й оладки взагалі не виростуть.

Борошно

Перед тим, як додавати борошно до рідких інгредієнтів, його потрібно обов’язково просіяти. Саме під час цього процесу борошно накопичує повітря, яке під час приготування допомагає отримати пухкі вироби.

Цукор

Не додавайте до тіста надто багато цукру, оскільки тоді воно швидко опаде. Краще дати трішки менше цукру, а потім просто полити оладки медом або сиропом.

Температура

Додавайте кефір в тісто кімнатної температури. Тісто не буде пишним, якщо додати до борошна кефір одразу з холодильника. Сода краще взаємодіє з молочною кислотою кімнатної температури.

Час

Замісіть тісто та залиште його ще на 15 хвилин в спокої. Не потрібно одразу приступати до приготування страви. Також не залишайте в тісті ложку.

Перемішування

Після того, як ви настояли тісто, ні в якому разі не перемішуйте його, так ви зводите весь результат нанівець. Одразу потрібно приступати до приготування і не перемішувати тісто повторно.

Сковорода

Оладки потрібно смажити на сковороді з товстими стінками, щоб забезпечити рівномірне смаження. Розігріваєте спершу суху сковороду, потім доливаєте олію, а потім приступаєте до приготування.

Смачного!

Як ви готуєте оладки?