Що форма вашого пупка говорить про вашу особистість?

Психологи кажуть, що по пупку можна визначити характер людини. Так, ця теорія може звучати дивно, але чому б її не перевірити.

Ось 6 видів пупка. Виберіть ваш і дізнайтеся всі таємниці характеру.

1. Випираючий пупок

У вас – сильний характер. Ви – людина, яка все робить з упертістю або наполегливістю. Тим не менш, ви вірні своїм переконанням. Вам подобається бути в центрі уваги. Любов і прихильність – важливі почуття для вас.

2. Глибокий пупок

У людей з таким пупком – велике серце. Іншими словами, ваша щедрість просто не має меж. Ви не говорите про погані речі в житті своїм друзям і родині. Через ваш життєвий досвід – ви мудра людина.

3. Маленький пупок

Ви вмієте зберігати секрети і приймати негативні сторони людей. Ви, ймовірно, не дуже довіряєте людям, за винятком вашої родини і близьких друзів. Крім того, ви – великий скептик і до всього ставитеся обережно.

4. Довгастий пупок

Ви не любите фізичну працю, так як ви – затятий інтелектуал. Час від часу ви можете лінуватися, хоча ви дуже розумні.

5. Овальний пупок

Ви – нетерпляча людина і вам потрібно щось робити весь час. Для вас природно втомлюватися від якоїсь діяльності, а потім шукати щось нове.

6. Розтягнутий пупок

Ви завжди готові впоратися з будь-якою ситуацією. Ви не відразу довіряєте людям. Але ті, кому пощастило роздобути вашу довіру, залишаються з вами до кінця життя.