Убuта rорем мати приходить на могилу свого 4-річну сина. Її доводить до сліз те, що вона там знаходить…

Жоден з батьків не повинен ховатu свою дитину. Важко уявити, як взагалі можна пережити подібне.

Коли ви втрачаєте коханої людини, вам потрібно місце, куди ви зможете приходити і оплакувати його. Це дає хоч якусь розраду.

Скорботна мати Джо Корбетт-Уикс вирішила, що змогла зробити ідеальне надrроб0к на могилі свого сина.

Вражаюче, але коли через три дні вона прийшла до моruли, надгр0бок зник.

Макс Корбетт-Гарденер nомер у віці всього 4 років через ускладнення після епілепсії.

Його скорботна мати витратила роки, намагаючись знайти ідеальне надгробок для могили свого сина. Накопичивши 4 580 доларів, вона змогла придбати зворушливе надгробок у вигляді зірки, який вона встановила на могилу в особливий день.

“У неділю було б 7-річчя Макса, і це було чимось на зразок подарунка на день народження”, – сказала Джо в своєму інтерв’ю радіоканалу Бі-бі-сі. – Я вибрала надгробок у формі зірки, тому що хотіла, щоб у Макса було щось особливе. Це надгробок ідеально підходило для мого хлопчика “.

На надгр0бок поскаржилися

До жаху Джо, коли три дні по тому вона повернулася на могилу Макса, надгр0бок зник.

“Я абсолютно не могла зрозуміти, що відбувається. Міська рада прибрала його, навіть не порадившись зі мною. Каменщик, якому я подзвонила, сказав, що йому було наказано зняти надгро6ок.

Я була засмучена і розсерджена. Наше сім’ї довелося багато чого пережити. Я не могла зрозуміти, чому комусь могло перешкодити це надгроб0к. Він не виглядало неохайним або непристойним.ЗАЦІНІТЬ

Вона повідомила про інцидент в Мелвернскій Міська рада – орган, відповідальний за кладовище, але з’ясувалося, що вони не збираються встановлювати надгр0бок назад.

Джо вирішила поховати сина поруч з іншими родичами на загальному кладовищі, а не на дитячому кладовищі. Коли вона поставила на могuлі Макса спеціальне надгробок у вигляді зірки, на це поскаржилися члени іншої сім’ї.

“У нас є певна форма надгробків, яка використовується на нашому кладовищі”, – йдеться в заяві Міської ради. – З нами зв’язалися люди, які заперечували проти такої незвичайної форми надгробки. Це було дуже важке рішення, ми не хотіли його прибирати, але нам довелося це зробити “.

Вони сказали: “Каменяр в цій ситуації не мав дозволу встановлювати подібне надгроб0к, воно не відповідає іншим надгробиям в цьому районі. Він вчинив неправильно і створив чимало труднощів для обох сімей “.

Рада каже, що тепер вони ведуть з сім’єю переговори, щоб поставити надгр0бок назад. Для Джо і її сім’ї ця ситуація вкрай неприємна.

“Це надгробок багато значило для мене і моєї сім’ї, і ми хочемо його повернути. Це жахлuва ситуація. Ми просто хочемо, щоб у нас було місце, куди можна приходити і оплакувати нашого хлопчика “, – говорить жінка.

Я сподіваюся, що це сім’я зможе домогтися того, щоб надгробок повернули на місце, і Макс отримає гідний пам’ятник, якого він заслуговує.

Поділіться цією історією з друзями, щоб більше людей пам’ятали про Макса.