Він плавно йшов на дно … Вона не могла нічим йому допомогти, але тримала його голову в обіймах до останнього

Це був прекрасний, сонячний ранок. Принаймні він так починався. Красива дівчина з Мельбурна на ім’я Ніколь скакала на своєму коні уздовж берега. Це було як завжди чудово і нічого не віщувало біди

Кінь, якого звали Астра, як зазвичай слухався свою господиню і вони весело насолоджувалися прогулянкою. Хто б міг подумати, що може статися щось страшне. Але цього ранку все сталося не так як було завжди. Він несподівано оступився ставши на край берега, який одразу обвалився під ним і кінь з господинею покотилися вниз, потрапивши в кінці свого шляху в моторошну трясовину

Це був смертельний вирок для коня, так як під своєю вагою кінь все більше занурювався в чорну каламуть і не міг вибратися, як господиня йому не допомагала.

Але вона допомагала, сильно намагаючись врятувати коня. Це тривало до самого вечора.

Чорна жижа поступово засмоктувало їх обох. Все більша і більша частина їх тіл провалювалася в бруд і в кінці кінців на поверхні залишилася лише голова дівчини і голова тварини, якій Ніколь старанно не давала потонути.

Весь цей час Астра дуже нервував, що сприяло тому, що він занурювався в трясовину швидше. Дівчина намагалася заспокоїти свого улюбленого вихованця, говорила йому ласкаві слова, говорила що все в порядку, але кінь продовжував смикатися, намагаючись вийти з цього страшного місця. Тим часом бруд вже наближався до їх носа і скоро їм не було б чим дихати.

На щастя, повз проходив фермер, він зауважив, що вони потрапили в біду і викликав рятувальників. Поки рятувальники їхали, фермер пригнав свій трактор, і спільними силами вони витягли Ніколь з Астро.

На той час дівчина вже була в стані напівнепритомності, і їй довелося робити укол. Кінь лежав знесилений, після того, як його дістали з трясовини.

Постраждалих доставили додому, після чого Ніколь купала коня, купулася сама, і прошепотіла улюбленому вихованцеві на вушко «Ми більше ніколи не підемо в це жахливе місце».

Ця історія показує нам яскравий приклад справжньої любові. Любові і відповідальності за тих, кого ми приручили.

За матеріалами