Вона дізналася про існування iншої сім’ї свого чоловіка випадково. І ось що вона зробила

У твого чоловіка є друга сім’я, а ти не в курсі! Джерело

Сім’я у мене дружна, добра і тепла. У мене є прекрасний чоловік, у нас з ним двоє дітей. Щиро любимо один одного і щасливі в шлюбі. Дівчата дуже сильно люблять свого тата і тільки йому довіряють свої секрети, досить прив’язані до нього.

Але настав час, коли він став неpвовим, навіть став прикpикувати на дітей. Коли я запитала його про те, що ж сталося, він відмахувався тим, що у нього проблеми на роботі.

Але це все тривало і тривало. А одного разу мені зателефонувала якась жінка і повідомила про те, що у мого чоловіка є друга сім’я, є син Коля. Це так приголомшило мене, навіть не було слів.

Адже я була впевнена, що мій чоловік ніколи не зpаджував мені.

Коли чоловік повернувся з роботи я поговорила з ним відверто і запитала в лоб. Виявилося, що три роки тому він закрутив iнтрижку на роботі з молодою співробітницею. Та вирішила прив’язати його за допомогою дитини.

Я не могла укласти це в голові, але пробачила його. Правда, подальша доля хлопчика мені не була відома.

Через два роки я зустрічалася зі своєю давньою подругою. Ми пішли в кафе, де сидів мій чоловік з хлопчиком. І тут моя подруга розповіла історію про те, що хлопчик сиpота при живих батьках – мама залишила його, поїхала за кордон зі своїм новим коxанцем, а у батька своя сім’я.

Я слухала її і спостерігала за тим, як мій чоловік ніжний з хлопчиком.

Після закінчення зустрічі я підійшла до них і з посмішкою на губах сказала, що чоловікам моїм, пора додому. Стільки щастя в очах дитини я не бачила вже давно.

Ми усиновили його, а він був щасливий своїми сестричками. Ось так ось все і склалося.