Я вже п’ять років користуюся однією хитрістю: всюди розставляю листки лавра. Вони і в цукорниці, і в пакеті з борошном, і у квіткових горщиках. Метод дієвий та надійний

У мене постійно накопичуються пакети зі спеціями та приправами. З часом у них вичерпується термін придатності та зникає аромат. Оскільки я не хочу давати своїм дітям зіпсуті продукти й експериментувати з їхнім здоров’ям, залишки постійно відправляються на смітник, а натомість з’являються нові упаковки.

Та якось я помітила, що у приправах завелася харчова міль. Мені довелося викинути багато спецій, якими можна було ще користуватися. Я залишила лише закриті пачки, а серед відкритих вцілів лавровий лист.

Я здивувалася, що там не було жодної комахи. Мабуть, їм не подобається різкий лавровий запах. На цьому історія з міллю не закінчилася. Мені довелося позбутися круп, борошна, макаронів та цукру.

Було шкода викидати харчі, але іншого виходу я не бачила. Усі кухонні тумби я вимила й обробила хлоркою, а в магазині взяла трохи більше упаковок лаврового листа. Його я розставила всюди: у борошні, солі, сушеному кропі тощо.Кілька листочків навіть опинилися у вазоні, адже там також часто заводяться мушки. Тепер мені не потрібно купувати спеціальні хімічні суміші, щоб позбутися шкідників. Та й від інфекцій рослини будуть захищеними.

Моя герань рясно квітне, а троянди більше не бояться павутинного кліща.

Хіба це не чудово? Адже не потрібно нічого пересаджувати чи кропити.

Тепер лавровий лист став незамінним помічником на моїй кухні та в побуті. Ціна доступна, а корисні властивості перевершують всі очікування.

Ділюся цією порадою зі всіма друзями та знайомими, адже викидати продукти  – це справжній злочин.