Чому в будинку з хорошим запахом з’являються гроші та приємні гості

Як тільки я переїхала на власну квартиру, то першим ділом вирішила придбати собі аромадифузори з паличками. Мабуть, більшість людей погодяться з тим, що приємний запах є запорукою затишної атмосфери.

Однак яким було моє здивування, коли я побачила цінники на ароматичні засоби. Їх вартість невиправдано завищена. У мене одразу ж з’явилася ідея, як виготовити аналогічний дифузор в домашніх умовах, але з мінімальними витратами.

Аромадифузори з паличками

Взагалі освіжувачі повітря бувають різних видів. Зараз на прилавках магазинів можна побачити велику кількість аромаламп. Принцип їхньої роботи заключається в тому, що ми вмикаємо прилад, попередньо наливши в спеціальну ємність ефірну олію.

Ще один варіант – ароматичні вази. У них достатньо помістити сухоцвіти й кілька крапель ефірної олії. Це стане не лише красивим елементом декору, але й джерелом приємного запаху.

Ефірні олії

Для виготовлення аромадифузора вам знадобиться ефірна олія. Як її вибрати? Існує два види: натуральна та синтетична. Звісно, в перших окрім запаху є багато корисних властивостей, а в других – лише концентрований аромат.

Натуральні ефірні олії спочатку відчувають в кімнаті, але потім ми адаптовуємося до них й перестаємо їх помічати. Однак на виконання інших функцій це ніяк не впливає. Тобто олія продовжує змінювати настрій, заспокоювати, розслабляти тощо. Наприклад, аромадифузор з кедровою чи сандаловою олією сприяє активній мозковій діяльності, що корисно для роботи й навчання.

Як зробити аромадифузор з паличками

Потрібно взяти:

Скляну тару;

Ефірну олію – 20 – 25 крапель;

Оливкову олію – 85 мл;

Спирт – 15 мл;

Бамбукові палички.

Виготовлення:

1. Очищаємо скляну баночку. Всередину наливаємо оливкову олію або будь-яку іншу (наприклад, кокосову). Додаємо спирт та ефірну олію.

2. Закриваємо тару кришкою. Збовтуємо рідину і залишаємо її на 24 години.

3. Тепер можна відкрити баночку й помістити в неї бамбукові палички. Можна замінити їх на довгі шпажки. Так запах буде краще поширюватися приміщенням. Спирт в складі також сприяє цьому.

4. Твій аромадифузор готовий, тому можеш поставити його на полиці й отримувати задоволення.

Вдалі поєднання ефірних олій

Оскільки в холодну пору року ми відчуваємо дефіцит тепла й сонячного світла, то свіжий літній аромат в домі ніколи не буде зайвим. Наприклад, ви можете використати ефірну олію лимона (20 крапель), лаванди (15 крапель) і м’яти (15 крапель). Таке поєднання створює карамельний аромат.

У гардеробній чи дівчачій кімнаті підійде олія жасмину (10 крапель), цитронелли (20 крапель) і м’яти (10 крапель). У ванній: 20 крапель ефірної олії евкаліпта, 20 крапель олії лимона і 10 крапель олії чайного дерева.

Домашні аромадифузори набагато бюджетніші й корисніші, а головне їх можна швидко й легко виготовити своїми руками.

Чи користуєтеся ви ефірними оліями та аромадифузорами?